Onima kojima nije jasno zašto smo unutar oprbenih stranaka HDZ-u prepustili čelno mjesto antukorupcijskog vijeća ( a uzeli sve ostalo bitnije) samo jedno pitanje: Imali li ikoja stanka toliko ljudi koji zna kako korupcija funkcionaroa od njih? Da bi se protiv korupcije borio, moraš znati kako ona funkcionira. Oni su najbolji.